Їжа майбутнього. Що їстимуть наші внуки?

«Через 50 років ми не будемо абсурдно вирощувати ціле курча, щоб їсти тільки грудки або крильця, а будемо вирощувати ці частини окремо у відповідному середовищі». (Уїнстон Черчилль)

a8ebedcbb3dff3285fe36432f22382eb

Чисельність людей на планеті зростає з року в рік. Вчені підрахували, що до середини поточного сторіччя нас буде 9,6 мільярдів! Все гострішою ставатиме проблема нестачі продовольства, тому вчені вже зараз направили сили на пошуки і створення нових продуктів харчування, нескладних у вирощуванні та виготовленні, доступних за вартістю і які мають гідні споживчі якості.

Нові тенденції в біоінженерії, медицині, в технологіях обробки і приготування їжі – все це буде впливати на те, що ми їмо. Сьогодні ми хочемо розповісти вам про деякі продукти майбутнього, які поки здаються нам чимось неймовірно екзотичним, але повірте, вони цілком можуть стати абсолютно звичними для наших онуків.

cultured-beef-02-728x410

М’ясо з пробірки

Тваринництво використовує 75% всіх сільськогосподарських угідь для випасу худоби, а 35% виробленої в світі їжі йде на корм цій самій худобі. Також відомо, що тваринництво виробляє 18% від всіх викидів парникових газів, а це більше, ніж всі транспортні галузі разом узяті.

Вчені стверджують, що безпечне і здорове м’ясо може бути вирощено в лабораторії. М’ясо з пробірки позбавить людство від відходів і забруднень, а тварин – від страждань.

Наприклад, професор Марк Пост отримав яловичину шляхом біопсії стовбурових клітин в середовищі, що містить сироватку ембріона теляти. Сироватка забезпечувала живлення, необхідне, щоб стовбурові клітини виросли в зрілі клітини м’язів. Потім отримані м’язові волокна розтягнули між двома зажимами, щоб їх вроджена схильність скорочуватися перетворила їх у смужки м’яса. Через м’язи пропускали електричні імпульси, щоб збільшити вміст білка.

Перший бургер зі штучного м’яса був засмажений на прес-конференції 5 серпня 2013 року, а коштувала така котлета близько $ 325 тис. Наступні кілька років у співробітників лабораторії пішли на поліпшення якості м’яса і зниження його ціни – до 2015 року собівартість кілограма продукту склала вже $ 80. Як видно, технологія ще досить дорога і не зовсім налагоджена, так що доступні і якісні синтетичні біфштекси з’являться в широкому продажі не раніше 2030 року.

d6b3466e4b78e760c86079a6f015dc4e

Штучна риба

Останнім часом активно проводяться експерименти з виробництва синтетичних аналогів риби і морепродуктів. Так, американські вчені зуміли отримати повноцінне рибне філе, помістивши клітини м’язової тканини золотих рибок в сироватку крові зародків телят. Інший напрямок досліджень пов’язаний зі спробами синтезу м’яса креветок на основі тканин морських водоростей. Є всі підстави вважати, що рано чи пізно штучні морепродукти потраплять на столи споживачів.

24088800

Вода з фекалій

Дефіцит питної води – одна з глобальних проблем XXI століття. Свій варіант її вирішення запропонувала найбагатша людина світу 2016 року за версією Forbes Білл Гейтс, статки якого оцінюються в $ 75 млрд. Мільярдер інвестував кошти в проект Omni Processor, що займається переробкою фекалій в питну воду. Його пілотна версія була запущена в 2015 році в сенегальському Дакарі. Установка, що перероблює екскременти в воду і електрику, була розроблена компанією Janicki Bioenergy. Дакар з населенням в 3,4 млн чоловік для запуску Omni Processor був вибраний невипадково – третина місцевого населення не має доступу до каналізації.

Сам Гейтс не гребує пити воду, отриману з продуктів людської життєдіяльності.

Я спостерігав, як фекалії по конвеєру потрапляли в великий резервуар, де проходили процес очищення: з них випарювали воду, потім переробляли. Через кілька хвилин я зміг оцінити кінцевий результат: склянку чистої смачної води,” – написав мільярдер в своєму блозі.

tno-3d-printing-food-spore

Надрукована їжа

Зараз об’ємний друк використовується переважно для виготовлення предметів з пластику. Замінивши вихідну сировину харчовими сумішами, на 3D-принтері можна друкувати справжнісінькі продукти харчування. Особливо привертає в цій ідеї те, що продукти можна готувати у міру необхідності, а значить, вони завжди будуть свіжими. Крім того, з’явиться можливість регулювати консистенцію «надрукованої» їжі таким чином, щоб вона була зручна для людей, що мають проблеми з жуванням і ковтанням (літніх, хворих і т. д.).

Американський стартап Modern Meadows використовує тривимірний друк для виробництва м’яса. Тисячі живих стовбурових м’язових клітин завантажуються в картридж як біологічні чорнила, а після того, як надрукована потрібна форма, клітини природним чином з’єднуються, утворюючи живу тканину. Батько і син описують смак їх останнього продукту як «не неприємний», але визнають, що до досконалості ще далеко.

Повірте, час, коли основним кухонним приладом стане 3D-принтер, вже не за горами!

gmo-rasshifrovka

ГМО

Генетично модифіковані організми (ГМО) – тепер частина нашого життя. Незважаючи на заперечення супротивників, картопля, соя, рапс, кукурудза та інші культури, властивості яких були відкориговані за допомогою спрямованої зміни геному, сьогодні активно використовуються при виробництві харчових продуктів. Це відбувається тому, що ГМО-рослини краще пручаються хворобам, врожайніші і дешевші за свої традиційні аналоги.

tmpNmcVrPКрім того, генна модифікація може поліпшити навіть лікувальні властивості рослин. Професор Кеті Мартін (Cathie Martin) з центру імені Джона Іннеса в Норіджі розробила сорт пурпурних помідорів з високим рівнем вмісту в м’якоті і шкірці пігменту антоцианіну. Ця сполука зазвичай міститься в ягодах, таких як ожина і чорниця, і, схоже, дає захист від деяких видів раку, серцево-судинних захворювань і недоумства. Так що в найближчому майбутньому на наших столах виявляться нові сорти фруктів, здатних довго зберігатися без будь-якої обробки, а також м’ясо свиней, стійких до вірусних інфекцій.

s77799437

Поживні водорості

Водорості, можливо, знаходяться в нижній частині харчового ланцюжка, але вони могли б стати вирішенням найскладніших світових проблем, включаючи брак продовольства. Є кілька аргументів на користь водоростей як продуктів харчування. З урахуванням зростання глобального попиту на воду на 55% до 2050 року свіжої води і родючого грунту незабаром почне не вистачати. Водорості ж багаті білками, ростуть круглий рік, причому з феноменальною швидкістю (це найбільш швидкоростуча рослина на Землі), урожай можна збирати щодня. І не тільки це! Водорості також поглинають шкідливий для клімату вуглекислий газ.

Фахівці підрахували, що морська тина містить в 40 разів більше білка в порівнянні з соєю, а вимагає для таких подвигів зовсім небагато – 1 відсоток того обсягу води, що необхідний сої. Що вже говорити про високу біологічну активність – зміст базових жирних кислот омега-3, гідрокарбонатів, полісахаридів, ферментів!

animal-21649_960_720

Кришталеве м’ясо

Про медуз Середземного і Чорного морів прямо так і написано в доповіді ООН за 2013 рік: “Якщо ви не можете боротися з ними, їжте їх”. Популяція медуз досягла критичної позначки: вони становлять загрозу для судів, забивають стоки електростанцій і їдять своїх конкурентів по харчовому ланцюжку. А ось в країнах Азії медузи і самі давно увійшли в раціон, їх там називають «кришталевим м’ясом». Фахівці ООН радять перейняти азіатський досвід і представникам інших націй. Це допоможе скоротити популяцію медуз і забезпечить додатковою їжею людство в майбутньому.

У вживанні медуз в їжу є свої плюси. Вони містять корисний набір вітамінів і мінералів, є джерелом протеїну, а також нараховують мінімум калорій.

AAEAAQAAAAAAAAIiAAAAJDFiYTkxMzA4LTNjMzgtNDRhMS04Njc5LTg3ZWEzM2I2NTdlYwНещодавно виробники морозива Lick Me I’m Delicious стали додавати в свій продукт відтворений в лабораторії білок медузи, який світиться, коли піддається зовнішньому впливу. Таким чином нове морозиво починає сяяти, коли його їдять!

0

Шестинога їжа

Багато вчених вважають, що етномофагія (поїдання комах) в найближчому майбутньому буде відігравати важливу роль в забезпеченні людства альтернативними джерелами білка. Неспроста ж їх кожен день їсть два мільярди людей! Коники, водяні клопи, мурахи, шовкопряди і ще майже 2000 різних видів – всі вони, на відміну від птиці і худоби, не тринькають енергію на підтримку температури тіла: якщо цвіркуни виробляють “їстівний кілограм” з 2,1 кг корму, то курка – з 4 кг, свиня – з 9 кг, а корові потрібно до 25 кг.

А ще комахи неймовірно екологічні: кілограм яловичини створює близько 2,85 кг парникових газів, а кілограм домашніх цвіркунів (апетитна картинка, так) – всього 2 грами. Але для подолання відрази до шестиногої їжі буде потрібно немало зусиль. Поки компанія Organic Nutrition Industries з Флориди збирається виробляти 1000 т висушених мелених личинок в рік в якості сільськогосподарського корму. Так що комахи стануть швидше звичайним кормом для тварин, м’ясо яких ми звикли вживати в їжу, а не для нас самих.

Природа створила нас не тільки всеїдними, але і розумними. Це означає, що людству варто попрацювати і над своїми харчовими звичками і правильним використанням ресурсів рідної планети. Якщо воно підійде до проблеми грамотно, з побоюваннями з приводу настання глобальної голоду можна буде сміливо попрощатися!