Пробіотики та гарна шкіра

Відомо, що пробіотики сприяють поліпшенню роботи шлунково-кишкового тракту, однак, як наголошується у новому дослідженні, вони впливають й на інші системи організму людини.

110928_or

Згідно з результатами нового дослідження команди вчених на чолі з Хіромі Кімото-Нира (Hiromi Kimoto-Nira), науковим співробітником Національної харчової дослідницької організації (National Agriculture and Food Research Organization, Японія) при Національному інституті тваринництва (National Institute of Livestock and Grassland Science), опублікованими у виданні «Journal of Dairy Science», вживання пробіотика 1 раз на день протягом 4 тижнів позитивно впливає на стан шкіри жінок.

Раніше було встановлено, що пробіотики – це живі мікроорганізми та/або бактерії, які надають сприятливий вплив на здоров’я людини. У попередніх дослідженнях вчені аналізували застосування пробіотиків при лікуванні деяких шкірних захворювань. Наприклад, у 2013 році було встановлено, що пробіотик Bifidobacterium infantis 35624 може зменшити прояви висипу на шкірі при псоріазі.

Варто відзначити, що згідно з результатами інших досліджень, регулярне споживання пробіотиків здатне допомогти знизити артеріальний тиск. Також вченими було встановлено, що йогурт, що містить бактерії Lactobacillus rhamnosus, відіграє важливу роль в одужанні дітей та вагітних при отруєнні важкими металами.

Разом з тим, за словами Х. Кімото-Нера, небагато спостереження оцінювали вплив пробіотиків на шкіру здорових осіб. У новому дослідженні вчені сфокусувалися на визначенні впливу на шкіру кисломолочних продуктів, створених за допомогою бактерії Lactococcus lactis штам H61, яка широко використовується при виробництві ферментованих молочних продуктів у Японії протягом останніх 50 років. У ньому брали участь жінки у віці 19-21 років. У ході подвійного сліпого рандомізованого дослідження вони вживали ферментовану молочну продукцію 1 раз на добу протягом 4 тижнів.

Вчені проводили біохімічний аналіз крові учасниць на початку та при кінці спостереження. Також оцінювали область щік, внутрішнього передпліччя, зокрема ступінь зволоження, синтез меланіну та еластичність шкіри. Незважаючи на те що рівень гідратації шкіри підвищився у всіх учасниць до кінця дослідження, вчені виявили, що у тих, хто вживав ферментовану кисломолочну продукцію, відзначався високий рівень шкірного сала, що вказує на підвищення захисної функції шкіри. На думку вчених, шкірні ліпіди сприяють підтримці захисної функції так само, як і кисломолочні продукти на основі Lactococcus lactis штам H61 можуть сприятливо впливати на шкіру молодих жінок.

Вчені відзначають, що інших відмінностей у фізіології шкіри між 2 групами учасниць не виявлено. Разом з тим вчені планують продовжити вивчення впливу кисломолочних продуктів на фізіологічну роботу різних систем в організмі людини.