Вахту здав – вахту прийняв! Час активності органів травлення

Основа всього життя людини – ритм, даний кожному його природою…

К. Станіславський

bioritmy-i-nastroenie

Все живе на Землі підпорядковується добовим ритмам. У людей теж є внутрішній годинник, який залежить від природних ритмів планети. Цей зв’язок дуже важливий для нас, так як він визначає не тільки те, коли ми прокидаємося і коли пора відпочити. Добовим біоритмам підпорядковується наш кров’яний тиск, температура тіла, а крім того, вчені давно довели, що внутрішньому біологічному годиннику підконтрольна робота всіх органів нашого тіла.

Хрональна біологія – наука, яка фіксує і вивчає зміни, які відбуваються всередині людського організму під впливом природних змін.

Кожен орган нашого тіла має свій біоритм. Він проходить протягом доби одну вищу фазу максимальної активності, в якій він 2 години поспіль добре і ефективно працює (в цей час орган як би є головним, тобто несе на собі велике навантаження), а також двогодинну фазу мінімальної активності.

Час активності органів травлення

Правильне травлення – запорука здоров’я і довголіття. Безумовно, найбільш важливим є те, що саме ми їмо. Але час прийому тієї чи іншої їжі також відіграє не останню роль для злагодженої і ефективної роботи травної системи. Давайте поговоримо про режим харчування, виходячи з піків найбільшої активності і спадів у роботі органів травлення.

1482314474_zenski-magazin-rano-ustajanje1

На світанку трудиться кишечник

З усіх органів травлення найпершим “прокидається” товстий кишечник. Відбувається це десь з 5 до 7 години ранку. Якщо ви прокинулися в ці години, то краще за все випити склянку води, також можна з’їсти трохи сухофруктів. Це допоможе товстому кишечнику ефективніше справлятися зі своїми завданнями.

Як ви знаєте, крім усього іншого, у товстого кишечника є одна дуже важлива функція – тут знаходиться левова частка нашої імунної системи. Тому якщо у вас періодично трапляються розлади стулу або запори, а також якщо недавно ви приймали антибіотики, потрібно постаратися налагодити роботу кишечника. Пробіотик ЛАКТЕН містить корисні бактерії, які допоможуть відновити природну мікрофлору кишечника. Дія ЛАКТЕНУ заснована на синергізмі пробіотиків і пребіотиків, за рахунок якого найбільш ефективно не тільки приживаються корисні мікроорганізми в кишечнику людини, а й стимулюється його власна мікрофлора.

66-768x520

Наступним до роботи підключається шлунок. Він проявляє активність з 7 до 9 години ранку, тому буде добре поснідати саме в цьому проміжку дня. Каша або мюслі чудово підійдуть. Однак якщо вам більше подобаються хрусткі тости, товсто намазані маслом, то зовсім не обов’язково від них відмовлятися.

Girl refuse to eat pie. Isolated.

9-11 годин – відмовтеся від солодкого!

З 9 до 11 години на повних парах працює підшлункова залоза. А ось шлунок вже відпочиває, тому ситний сніданок після 9 годин – не найкраща ідея.

Підшлункова залоза контролює рівень цукру в крові. Якщо вам в цей час заманеться перекусити чимось солодким, рівень цукру підніметься, і залоза почне активно працювати, щоб його знизити. Тому солодкі продукти лише на короткий час притуплять почуття голоду, і незабаром настає занепад сил, який багато хто намагається подолати за допомогою кави – виникає замкнуте коло, що негативно впливає на ваш загальний стан. Відмовтеся від солодкого хоча б на ці 2 години, навіть якщо це дуже важко.

la-hamac-attitude

Післяобідній час – “вахта” органів виведення

Першим включається в активну роботу тонкий кишечник. Його завдання – протягом двох годин, з 13 до 15 годин, всмоктати якомога більше поживних речовин. Тому пообідати потрібно з таким розрахунком, щоб до 15.00 їжа вже покинула шлунок і щосили засвоювалася тонким кишечником. Залежно від тяжкості улюблених обідніх страв, оптимальний час для обіду – до 14.00. А якщо основне блюдо м’ясне, то за обідній стіл потрібно сісти не пізніше 13.00.

З 13 до 15 годин потрібно постаратися уникати стресів – тонкий кишечник дуже чуйно реагує на викид гормонів роздратування, гніву, розпачу. Мудрі, але імпульсивні італійці не дарма припиняють в цей час роботу всіх установ для сієсти. Мирно відпочиваючи, вони бережуть здоров’я свого тонкого кишечника, онкологічні захворювання якого займають в світі лідируючі позиції.

zdorovyiy-son-ili-kogda-zhelatelno-spat

Печінка не спить

Вахта печінки – найдовша. Вона “чергує” з 15 годин дня до 3 годин ночі, роблячи запаси глікогену. Після 3 години ночі печінка почне віддавати свої запаси, і це дасть нам сили зустріти новий день. Найбільш сильно печінка працює з 1 до 3 години ночі. Вона використовує цей період для інтенсивного обміну речовин, видаляючи з організму всі токсичні речовини. Можна сказати, вночі в нашому організмі відбувається “велика чистка”.

Відпочинок дуже корисний для печінки, існує навіть лікування сном. Це пов’язано з тим фактом, що печінка відновлюється тільки уві сні. Тому дуже шкідливо перевантажувати печінку з 1 до 3 години ночі.

Нікотин і алкоголь особливо шкідливі між 1 і 5 годинами – факт, що пояснює те, що у жінок рідше бувають проблеми з печінкою, ніж у чоловіків. Помічено, що п’ють жінки роблять це, як правило, протягом дня.

Що можна їсти на ніч? Ні в якому разі, не рибу і не м’ясо, так як ці продукти важко перетравлюються. Але залишати себе зовсім без вечері все-таки не можна. Печене яблуко або стакан кефіру не зіпсують фігуру, зате дадуть печінці “паливо” для ефективної роботи.

Stop-Emotional-Eating-With-These-5-Tips

Жовчний – теж нічний трудоголік

Жовчний міхур переживає з 23 до 1 години свій кращий час. Якщо ви регулярно прокидаєтеся в цей період, то вам варто звернути увагу на роботу цього органу. Вечорами краще відмовитися від жирної їжі взагалі. Жирна вечеря додатково навантажує жовчний міхур і печінку, тому перешкоджає їх оптимальному функціонуванню.

Справжнє зло для людей, у яких є проблеми з жовчним і печінкою, – це робота в нічну зміну. В таких умовах обидва органи не мають можливості розслабитися, тому постійно відчувають колосальні навантаження.